Informacje dotyczące organizacji kształcenia od 23 marca 2020r. - aktualizacja informacji

Drodzy Rodzice ...
Drodzy Rodzice,

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów i rodziców, w tym trudnym dla wszystkich czasie, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w trosce o zachowanie właściwej higieny pracy umysłowej uczniów w domu oraz w celu ograniczenia obciążenia uczniów przekazywanymi zadaniami przez poszczególnych nauczycieli informuje, że od poniedziałku 23 marca 2020r obowiązuje zamieszczony na stronie internetowej szkoły harmonogram pracy nauczycieli. Będzie możliwość komunikowania się przez dziennik elektroniczny z wychowawcą oddziału w wyznaczonym czasie. Nauczyciele w wyznaczonym czasie, zgodnie z harmonogramem (na stronie internetowej) będą przesyłać zadania dla uczniów, które nie powinny w sposób szczególny angażować rodziców do realizacji zadań. Specjalne wytyczne zostały skierowane do nauczycieli.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ OBOWIĄZUJĄCY OD 23 MARCA DLA ODDZIAŁÓW I-III (obowiązujący od 26.03.2020r. - uwzględniający zajęcia j. angielskiego)

HARMONOGRAM ZAJĘĆ OBOWIĄZUJĄCY OD 23 MARCA DLA ODDZIAŁÓW IV-VIII

Dodatkowo na stronie internetowej zostanie utworzona zakładka: „Otwarte zasoby edukacyjne - zostań w domu”.

Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom, w tym trudnym dla wszystkich czasie, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 uruchamia dyżury pedagogów oraz psychologa szkolnego dla rodziców uczniów naszej szkoły.

Specjaliści szkolni będą do Państwa dyspozycji w kwestiach związanych ze wspieraniem dzieci i organizacją nauki.

Pedagodzy oraz psycholog szkolny będą dostępni w następujących terminach:

• Poniedziałek – w godz. 8.00 – 10.00 (pedagog szkolny p. Małgorzata Marszałek)
  • Wtorek – w godz. 15.00 – 17.00 (pedagog szkolny p. Anna Winecka)
  • Czwartek – w godz. 8.00 – 10.00 (psycholog szkolny p. Dominik Próchniak)
  • Piątek – w godz. 15.00 – 17.00 (pedagog szkolny p. Kamila Norkiewicz)

KONTAKT Z PEDAGOGAMI ORAZ PSYCHOLOGIEM MOŻLIWY JEST ZA POŚREDNICTWEM MODUŁU WIADOMOŚCI DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

Zachęcamy do kontaktu
Umieszczono: 19.03.2020 r., godz. 13.44