Ogólnopolski konkurs matematyczny - TopMaths

Szanowni Państwo, ...
Szanowni Państwo,

W dniu 29.04.2021 roku rozpocznie się długo wyczekiwane wydarzenie – ogólnopolski konkurs matematyczny pod nazwą „TopMaths”!

Ogólnopolski konkurs matematyczny „TopMaths” kierowany jest do wszystkich miłośników matematyki, którzy chcą zmierzyć się z zadaniami odnoszącymi się do wspomnianej dziedziny nauki. Jego odbiorcami będą uczniowie z terenu całej Polski, znajdujący się na każdym poziomie edukacji, jak również osoby dorosłe.

1. Konkurs „TopMaths” zostanie rozegrany online na portalu edukacyjnym labofii.net w dniu 29.04.2021 roku.
2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji w portalu. Zostanie on przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia/dorośli.
3. Pytania, z jakimi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom konkursu są zgodne z najnowszą podstawą programową. Zostały one opracowane przez nauczycieli matematyki, w związku z tym ich rozwiązywanie stanie się między innymi doskonałym treningiem dla uczniów klas 8 i maturalnych (przykładowo, w konkursie dla szkół średnich znajdą się zagadnienia nawiązujące do zakresu materiału występującego na maturze podstawowej, a także rozszerzonej).
4. Szczegółowe informacje na temat konkursu „TopMaths” znajdują się pod adresem: https://www.labofii.net/topmaths

„TopMaths” to wyjątkowa zabawa matematyczna, umożliwiająca rywalizację z innymi. To też możliwość, zweryfikowania swojej wiedzy z szerokiego zakresu związanego z „Królową Nauk”. Niniejszym serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w tym niepowtarzalnym wydarzeniu.
Umieszczono: 28.04.2021 r., godz. 11.03