X Ogólnopolski konkurs plastyczny - „Papież św. Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”

W marcu uczniowie ...
W marcu uczniowie z oddziałów I-III wzięli udział w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym„Papież św. Jan Paweł II przyjacielem sportu i olimpizmu”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie. Do konkursu zgłoszono 18 prac.

Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie: Bożena Grabarczyk - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, koordynator konkursu, Anna Turowska - kierownik świetlicy szkolnej, Dominika Szcząchor - nauczyciel świetlicy i Magdalena Pecko - nauczyciel świetlicy. Zgodnie z regulaminem konkursu komisja przy ocenianiu prac wzięła pod uwagę zgodność z tematem, oryginalność rozwiązań, samodzielność, staranność, wrażenie artystyczne.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 19.04.2021r. na stronie organizatorów.

Z radością informuję, że uczennica oddziału 2 E Zuzanna Stańczak – opiekun Paulina Wielk otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

Rywalizacja była bardzo duża, gdyż wiele szkół wzięło udział w tym konkursie.

Nagrodzone prace można zobaczyć na stronie organizatora konkursu.
Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć na stronie szkoły www.sp23.lublin.pl oraz FB szkoły https://www.facebook.com/sp23.lublin.eu/.

Zapraszam do obejrzenia prac naszych uczniów zgłoszonych do II etapu konkursu.

Dziękuję uczniom, rodzicom i wychowawcom za zaangażowanie i udział w konkursie plastycznym.

Szkolny koordynator: Bożena Grabarczyk

Nazwiska uczestników I szkolnego etapu konkursu:
1. Damian Gerek 1 F
2. Gabriel Lenarczyk 1A
3. Laura Olędzka 1D
4. Lena Kalmus 1 B
5. Sandra Dębowska 1B
6. Zuzanna Stańczak 2E
7. Sylwia Lipka 2A
8. Antoni Lazurek 2A
9. Weronika Ogonowska 3F
10. Jan Durajski 3 E