Jesteśmy EKO-Szkołą

Jesteśmy EKO-SZKOŁĄ ...
Jesteśmy EKO-SZKOŁĄ

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł EKO-SZKOŁY 2021. W ramach Ogólnopolskiego projektu przez cały rok szkolny Uczniowie wraz z Nauczycielami wykonywali różne działania ekologiczne, m. in.: akcja ekologiczna, wydarzenie o tematyce ekologicznej, szkolny konkurs z zakresu ekologii, gazetki i warsztaty z zakresu ochrony środowiska, lekcję w terenie, ulotkę z zakresu zmian nawyków w życiu codziennym dla dobra przyrody, krótki filmik edukacyjny z zakresu ochrony ekologii oraz scenariusz zajęć ekologicznych. Projekt ogólnopolski powstał w celu stworzenia sieci placówek, które ze sobą współpracują, dzieląc się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia. Z przeprowadzonych całorocznych działań koordynator projektu p. Beata Niziołek opracowała prezentację multimedialną, film ekologiczny i scenariusz zajęć ekologicznych.

OGROMNE GRATULACJE DLA NAUCZYCIELI I UCZNIÓW ZAANGAŻOWANYCH W PROJEKT.

CERTYFIKAT

PREZENTACJA