Konkurs „Rok 2014 rokiem Oskara Kolberga” dla klas IV-VI pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo

W dniu 11 lutego 2015 roku ...
W dniu 11 lutego 2015 roku odbyły się eliminacje międzyszkolne w konkursie „Rok 2014 rokiem Oskara Kolberga” dla klas IV-VI pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo. W eliminacjach wzięło udział pięć szkół z Legionowa i Szkoła Podstawowa im. Jerzego Szaniawskiego z Jadwisina.

W skład komisji konkursowej weszli: pani Bożena Malesa z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pani Karolina Błaszczak-Modzelewska z Powiatowej Instytucji Kultury i pan Jacek Szczepański, dyrektor Muzeum Historycznego w Legionowie.

Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Zespół Szkół nr 8, drugie - Zespół Szkół nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 7, trzecie – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, czwarte – Zespół Szkół nr 3 i Szkoła Podstawowa z Jadwisina.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy!

Click to play this Smilebox slideshow
Create your own slideshow - Powered by Smilebox
Customize a slideshow design