Pierwszy Dzień Wiosny w SP7 - Konkurs Młode Talenty

Dnia 20 marca 2015 roku ...
Dnia 20 marca 2015 roku z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się w naszej szkole konkurs Młode Talenty.

Organizacją konkursu zajęła się klasa 6b pod kierunkiem pani Marioli Dzwigalskiej.

Do konkursu przystąpiło 21 uczniów z klas I-VI. Widzowie mieli okazję obejrzeć popisy wokalne, taneczne, gimnastykę artystyczną, sztukę walki i pantomimę. Uczestnicy zaprezentowali również swoje umiejętności gry na różnych instrumentach muzycznych.

W gronie jury zasiadło troje nauczycieli: Dyrektor szkoły pan Mariusz Borkowski, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego pani Iwona Gajda oraz nauczyciel wychowania fizycznego pan Robert Sitek.

W drodze losowania do składu jury dołączyło dwoje uczniów z klasy 6b: Zuzanna Turek i Maciej Stępień.

Po każdym występie jurorzy przyznawali uczestnikom od 1 do 5 punktów, które zapisywał na tablicy uczeń klasy 6b Dawid Gronkiewicz.

Obsługą sprzętu muzycznego zajął się pan Cezary Cydejko.

Wyniki konkursu:

Miejsce I jury przyznało:
Lilianie Jezierskiej kl. 4c
Oliwii Zakrzewskiej kl. 6d

Miejsce II zajęli:
Adrian Furtak kl. 1e
Anna Kochańska kl. 3c
Katarzyna Bogucka kl. 3c
Karol Olejnik kl. 4c

III miejsce przypadło:
Zuzannie Zimin kl. 5e

Dyplomy i nagrody książkowe dla zwycięzców oraz pamiątkowe dyplomy dla każdego uczestnika konkursu wręczył Dyrektor szkoły pan Mariusz Borkowski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor notatki: p. Mariola Dzwigalska
Umieszczono: 22.03.2015 r., godz. 19.17