„Święto Wiosny” - apel w klasach 1-3

20 marca w naszej szkole ...
20 marca w naszej szkole zakwitły kwiaty i kwiatki w różnych kolorach.Tak właśnie najmłodsi nasi uczniowie klas 1-3 i oddziałów przedszkolnych powitali kalendarzową wiosnę.

Na początku tej barwnej uroczystości pani odczytała list Wiosny adresowany do dzieci, która ogłosiła swe przybycie i podpowiedziała, po czym ją można poznać i gdzie zobaczyć. Później poprosiła dzieci o przystąpienie do konkurencji (zagadek, puzzli, odgadywania przysłów) na dowód gotowości uczniów na nadejście wiosny.Te zmagania ozdabiały jeszcze wiosenne piosenki,piękne recytacje wierszy i lekki walczyk zatańczony przez uczennice klasy 3c. A na koniec bałwan Lutek (ostatni z bałwanów) został przegoniony przez wiele młodziutkich Wiosenek. A więc, witaj wiosno, żegnaj zimo!

Autor notatki: p. Katarzyna Szczepankowska
Umieszczono: 22.03.2015 r., godz. 22.51