Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Miejski etap zawodów w minipiłce ręcznej chłopców w ramach MIMS

Mamy wygraną! ...
Mamy wygraną! 20 marca w SP7 rozegrano miejski etap zawodów w minipiłce ręcznej chłopców w ramach MIMS. Organizatorem i sędzią zawodów była pani Bogumiła Piłatowicz, która przygotowała drużyna chłopców z naszej szkoły w składzie: Marcel Kuryłek 5a, Michał Sokołowski 5a, Bartosz Rypiński 5a, Ignacy Olszewski 5a, Damian Wącisz 5a, Mateusz Wójcik 5a, Wiktor Jackowski 5b, Mateusz Stropa 5e, Dominik Dąbek 6e, Dawid Grzelak 6e, Mikołaj Jagoda 6e, Michał Wlazło 6e, Sebastian Rączka 6e, Michał Przybysz 6e, Jakub Wiśniewski 6e.Turniej rozegrano systemem grupowym. Nasi zawodnicy wygrywając z SP1 2:0 i SP8 5:2 wyszli z grupy półfinale pierwszego miejsca. W półfinale pokonaliśmy NSP 4:1, a w finale znowu zmierzyliśmy się z SP1.

Wygrana w pierwszym meczu nie była jednak przypadkiem, tym razem pokonaliśmy zawodników z „jedynki” 3:1 utwierdzając rywali w przekonaniu, kto jest mistrzem miasta!

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy! Dwa pierwsze zespoły podejmą walkę w etapie powiatowym „szczypiorniaka” już 25 marca również w SP7. Zapraszamy!

Autor notatki: p. Bogumiła Piłatowicz
Umieszczono: 25.03.2015 r., godz. 22.12