Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września ...
4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.

Uczniowie oddziałów I oraz dzieci uczęszczające do oddziałów przedszkolnych o godz. 9.00 zebrali się na sali gimnastycznej ze swoimi wychowawcami. W uroczystym rozpoczęciu uczestniczyli: dyrektor szkoły p. Mariusz Borkowski oraz wicedyrektorzy: p. Beata Sitak, p. Bogumiła Kozak, p. Agata Trzeciak. Obecny był również Radny Powiatu Legionowskiego p. Michał Kobrzyński, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Barzycka, licznie przybyli rodzice.

Spotkanie rozpoczęto wprowadzeniem pocztu sztandarowego i odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie zebranych powitała dyrektor edukacji wczesnoszkolnej p. Beata Sitak. W serdecznych słowach zwróciła się do najmłodszych, ich rodziców i opiekunów, przekazała ważne informacje, przedstawiła wychowawców i zaprosiła rodziców do uczestniczenia w spotkaniach z nauczycielami i dziećmi w klasach.

Wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym życzyli dzieciom również dyrektor szkoły p. Mariusz Borkowski oraz Radny Powiatu Legionowskiego p. Michał Kobrzyński.

Uczniowie oddziałów od drugiego do siódmego spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Zapoznali się z planem lekcji, wysłuchali najważniejszych informacji, przypomnieli zasady bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

Umieszczono: 05.09.2017 r., godz. 17.24