„Ośmiu Wspaniałych”

Jest nam niezwykle miło poinformować ...
Jest nam niezwykle miło poinformować, że 9 kwietnia uczennica naszej szkoły Julia Moczulska z klasy 6b weźmie udział w eliminacjach stołecznych Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”.

Uczennice klasy 6b, Julia Moczulska oraz Zuzanna Turek zostały zgłoszone do Konkursu przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego, panią Iwonę Gajdę. Dziewczynki od wielu lat aktywnie działają na polu wolontariatu, należą do ZHR, pomagają w szkolnym kole PCK. Ponadto Julia redaguje blog o tematyce przyrodniczej i ekologicznej, a także ma na swoim koncie współpracę z fundacją Scripture Union Polska.

Zuzanna została nagrodzona przez legionowską komisję konkursową wyróżnieniem, zaś Julii życzymy powodzenia w eliminacjach warszawskich.

Autor notatki: p. Iwona Gajda
Umieszczono: 03.04.2015 r., godz. 23.09