Dyskoteka klas 4

W czwartek, 4 października
W czwartek, 4 października czwartoklasiści bawili się na dyskotece integracyjnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Oprócz hulanek i swawoli uczniowie wzięli udział w serii konkurencji, w których musieli wykazać się znajomością szkoły, refleksem, poczuciem rytmu, talentami plastycznymi oraz przede wszystkim poczuciem humoru. Oceny dokonał Zarząd SU, który czuwał nad przebiegiem wszystkich konkurencji.

Wszystkie klasy otrzymały certyfikat potwierdzający przyjęcie ich w poczet klas starszych, ale słodką nagrodę wygrała 4a, która najlepiej poradziła sobie w konkursach.

Oprawę muzyczną dyskoteki przygotował pan Cezary Cydejko, któremu pomagali uczniowie klasy 8d. Nad całością czuwała pani Iwona Gajda, opiekun Samorządu Uczniowskiego.

Autor notatki: p. Iwona Gajda
Umieszczono: 19.10.2019 r., godz. 21.15