Zbiory

Księgozbiór liczy około 10 tysięcy książek z literatury pięknej i popularnonaukowej dla dzieci i młodzieży.

W roku szkolnym 2016/2017 wzbogacił się o około 100 książek zakupionych w ramach realizacji Programu Rządowego "Książki naszych marzeń".

W ciągu ostatniego roku szkolnego przekazanych zostało około 1 600  książek w ramach akcji "Książka dla biblioteki". Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania.

W najbliższym czasie zbiory biblioteczne wzrosną o około pięćset egzemplarzy nowości wydawniczych, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Systematycznie powiększa się zbiór podręczników i broszur. W bibliotece szkolnej można wypożyczyć podręczniki do klasy 1-5.

Zapraszamy do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.