Jesteś tutaj:

Główna treść strony

SZKOŁA Z KLASĄ 2.0

SP7 otrzymała kolejny certyfikat za udział w programie Szkoła z klasą 2.0
Podsumowanie Szkoły z Klasą 2.0 w roku szkolnym 2016/2017W naszej szkole już od pięciu miesięcy pracujemy pod szyldem Szkoły z Klasą 2.0.

Zespół składający się z kreatywnych, pełnych pasji nauczycieli w tym roku szkolnym postanowił wspomóc naszych uczniów w kreowaniu dla nich przestrzeni.Wszyscy byli zgodni co do tego, że na przerwach uczniowie powinni spędzać czas, tak jak lubią, dlatego na korytarzach pojawiły się rzeczy, które uatrakcyjnią pauzę: gra Klasy, tory samochodowe, stół do pin ponga oraz stoliki przy których można nawet pograć w grę planszową. Na długich przerwach w Sali 10 dzieci mogły oglądać bajki, a w czerwcu uczniowie mogli wyjść na patio szkolne.W ramach projektu odbyły się także zajęcia z programowania w Baltie: uczniowie klas 6 szkolili swoich młodszych kolegów z klas 2.
Autor notatki: p. Magdalena KowalewskaSZKOŁA Z KLASĄ 2.0 KOŃCZY 15 LAT
Szkoła z Klasą kończy 15 lat.

Nauczyciele w Szkole Podstawowej nr 7 mają niezmierną przyjemność brać udział w jubileuszowej edycji programu.
W tym roku będziemy pracować pod „szyldem” –W tej szczególnej edycji programu będziemy wspólnie pracować nad ulepszeniem szkoły. Zmiany będą dotyczyć różnych obszarów: sposobu nauczania i uczenia się, przestrzeni fizycznej, życia społecznego, wykorzystania nowych technologii. Planując zmianę szkoły będziemy korzystać z metody design thinking.

W programie udział będzie brało 14! nauczycieli i dyrektor szkoły. Cieszymy się, że nasza szkoła nadal jest miejscem ciekawej i mądrej edukacji, uczniowie chcą i lubią się uczyć, a nauczyciele chcą i lubią uczyć.


Autor notatki: p. Magdalena Kowalewska