Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Projekt edukacyjny pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo: Organizujemy Szkolny Punkt Aktywizacji "Zawodowe SPA"
Szkolny Punkt Aktywizacji - to miejsce w szkole (biblioteka), gdzie uczniowie będą mogli zdobywać wiedzę i umiejętności, kształtować postawy i zachowania niezbędne do realizowania swojej drogi zawodowej oraz uzyskiwać informacje o ścieżkach edukacyjnych i lokalnym rynku pracy.

Autor notatki: p. Małgorzata NowakPodsumowanie pracy projektu edukacyjnego

PREZENTACJA

Autor notatki: p. Katarzyna StępniewskaWizyta w Młodzieżowym Centrum Kariery w Legionowie

W dniu 9 listopada 2017 r. odbyła się pierwsze wizyta „Zawodowców ze SPA” w lokalnej instytucji rynku pracy. Grupa udała się do Młodzieżowego Centrum Kariery w Legionowie. Na terenie województwa mazowieckiego funkcjonuje szesnaście MCK, które szczególny nacisk kładą na realizację zadań związanych z kształtowaniem umiejętności kierowania i kreowania przyszłości zawodowej klientów. Nasi uczniowie mogli porozmawiać o sobie i swoich predyspozycjach zawodowych z pośrednikiem pracy Panią Nel Hulist i doradcą zawodowym Panią Emilią Firkowicz. Była to kolejną inspiracją do świadomego planowania przyszłości edukacyjno-zawodowej.

Bardzo dziękujemy Paniom: Nel Hulist i Emilii Firkowicz za zaproszenie nas do Centrum i zorganizowanie ciekawego spotkania.Autor notatki: p. Małgorzata Nowak