Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

Przewodniczący: Mateusz Chmura 7c
Zastępca przewodniczącego: Karol Domański 6c
Członek zarządu: Julia Zień 6d
Członek zarządu: Anna Bogdan 5a
Członek zarządu: Jan Koryś 7b

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

Pani Iwona Gajda

Opiekunowie sekcji Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

1. Kulturalna - p. A. Fabiszewska, p. B. Grabarczyk, p. I. Grosicka, p. M. Woźniak, p. M. Stasiuk, p. M. Godlewska, N. Awksietijuk, p. J. Anaczkowski
2. Dekoratorska - p. B. Kapica, p. B. Syroka, p. M. Cieszkowska, p. K. Szczepankowska.
3. Ekologiczna - p. L. Kołakowska, p. B. Wiechowska, p. G. Matysiuk, p. E. Kosek, p. G. Kurek
4. Sportowa - p. C. Cydejko, p. J. Narewski, p. R. Sitek.
5. Promująca zdrowie - p. A. Ciok, p. E. Kosek, p. B. Piłatowicz, p. B. Poławska-Biczyk, p. M. Stasiuk.
6. Radiofoniczna - p. N. Awksietijuk, p. A. Kobryniak, p. A. Regulska, p. M. Kowalewska (radiowęzeł); p. C. Cedejko, p. Ł. Ładziński, p. P. Jereczek (nagłośnienie).
7. Organizacyjno-reprezentacyjna - p. M. Dąbrowska, p. R. Sitek, p. T. Pawlak-Dąbrowska.
8. Europejska - p. B. Wieremczuk, p. Ł. Ładziński, p. M. Dzwigalska.
9. Wolontariatu – p. M. Chałubek, p. J. Nyc, p. P. Konarzewski, p. R. Szymkiewicz, p. K. Cukier-Pietuch.

AKTUALNOŚCI – ROK SZKOLNY 2016/2017

STREFA WYMIANY MASKOTEK

Uczniowie naszej szkoły wspierają Wolontariat Legionowo. Sekcja kulturalna i sekcja wolontariatu Samorządu Uczniowskiego rozpoczęły właśnie zbiórkę maskotek i każdy może się włączyć do tej szlachetnej akcji. Zachęcamy!!!

Autor notatki: p. Iwona Gajda

DYSKOTEKA KLAS CZWARTYCH

W poniedziałek, 9 października czwartoklasiści bawili się na dyskotece integracyjnej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Oprócz hulanek i swawoli uczniowie wzięli udział w serii konkurencji, w których musieli wykazać się znajomością szkoły, refleksem, poczuciem rytmu, talentami plastycznymi oraz przede wszystkim poczuciem humoru.

Wszystkie klasy otrzymały certyfikat potwierdzający przyjęcie ich w poczet klas starszych, ale słodką nagrodę wygrała 4a, która najlepiej poradziła sobie w konkursach.

Autor notatki: p. Iwona Gajda