PORTRET ULUBIONEGO NAUCZYCIELA

W październiku odbył się w bibliotece szkolnej konkurs plastyczny pt. „Portret ulubionego nauczyciela” połączony z wystawą prac. Portrety są prezentem uczniów dla naszych nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkim pracownikom szkoły życzymy dużo uśmiechu i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Autor notatki: p. Małgorzata Nowak

XVIII Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo we współpracy z Biblioteką Miejską pt. „Baśniobór”

Biblioteka Szkolna Szkoły Podstawowej nr 7 serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów do udziału w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym 2017/18 organizowanym przez nauczycieli bibliotekarzy szkół legionowskich pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowo we współpracy z Biblioteką Miejską pt. „Baśniobór”.

Uczestników konkursu obowiązuje dokładna znajomość trzech pierwszych części powieści Brandona Mulla pt. „Baśniobór”.

Zainteresowani uczniowie zgłaszają się do biblioteki szkolnej w celu wypożyczenia książek.

Autor notatki: p. Małgorzata Nowak