Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie, Szanowni Nauczyciele ...
Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie, Szanowni Nauczyciele,

Odwieczne Słowo, „Bóg z Boga, Światłość ze światłości stało się ciałem i zamieszkało wśród nas”.
Okres Świąt Narodzenia Pańskiego zawsze był czasem wyjątkowym, rodzinnym, świątecznym, pełnym zadumy i radości z przyjścia Pana, który jest miłością.

Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie...Do naszych serc do wszystkich serc uśpionych

„Dziś zabrzmiał dzwon ,już człowiek obudzony.
Bo nadszedł czas i dziecię się zrodziło.
A razem z Nim, maleńka przyszła miłość.”

Życzę całej społeczności szkolnej, aby maleńka miłość, przeniknęła nasze serca i wlała w nie wiele nut radości, uśmiechu, spokoju, życzliwości, ufności, nadziei i wiary w lepsze jutro, bo „Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością widzą głębiej. Ci co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle”.

W nowym nadchodzącym roku 2021 pamiętajmy zaś, że uprzejme spojrzenie i uśmiech, znaczą czasem wiele więcej niż udana rozmowa.

Wszystkiego najlepszego na każdy kolejny dzień.

Tradycją społeczności Szkoły Podstawowej nr 7 był doroczny koncert Bożonarodzeniowy. Niestety w obliczu aktualnej sytuacji, w tym roku nie udało się go zrealizować.

Dziękuję jednak uczniom, rodzicom i katechetom, że namiastkę bożonarodzeniowego programu słowno-muzycznego możemy przekazać za pośrednictwem strony internetowej i mediów społecznościowych.

Zapraszam do wysłuchania programu.

LINK

Mariusz Borkowski