Uroczystości szkolne i oddziałowe

Misiaczek w 2d

Kolejny rok kiedy to Misiaczek wraz z oddziałem 2d wyruszył w podróż. Obejrzyjcie jakie przygody go spotkały. Oj działo się, działo. Pasy zapinamy i ruszamy: trzy, dwa, jeden, start...

PREZENTACJA

Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3

10 stycznia odbył się apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2023/2024 w oddziałach 1-3. W trakcie apelu zostały wyróżnione klasy za frekwencję i punktualność. Wręczono również nagrody za udział w konkursach szkolnych. Przypomniano zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego w okresie ferii zimowych. Nie zabrakło również zimowych piosenek.

Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3
Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 1, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 2, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 3, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 4, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 5, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 6, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 7, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 8, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 9, Podsumowanie I półrocza w oddziałach 1-3, foto nr 10,

Jasełka

Jak co roku w ostatnim dniu przed świętami przeżywaliśmy szkolne jasełka- Słowo stało się Ciałem.. Uczniowie poznali krótka historię zbawienia , od Adama i Ewy, Abrahama i walki Dawida z Goliatem, przez proroków... Aż do spełnienia Bożej obietnicy przyjścia Słowa- Jezusa na swiat..

Wystąpili Uczniowie od kl1 - Alisja, Tosia, Olek, Przez czwartoklasistów Lila, Weronika, Olga Antek, Oliwia, Sylwia. Wystąpili też starsi uczniowie Ula, Hania, Julka, Paweł , Marta i Weronika. Śpiewy kolęd pięknie dopełniły całego przedstawienia . A solo Oli zebrało wielkie brawa.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za tak wspaniały występ!!

Jasełka
Jasełka, foto nr 1, Jasełka, foto nr 2, Jasełka, foto nr 3, Jasełka, foto nr 4, Jasełka, foto nr 5, Jasełka, foto nr 6, Jasełka, foto nr 7,