Sukces uczennicy SP7 w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego

21 czerwca 2021r. ...
21 czerwca 2021r. zostały ogłoszone wyniki Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego. Zwyciężczynią okazała się uczennica naszej szkoły - Laura Bieroza z klasy 8a, która pokonała innych uczestników z powiatu legionowskiego i zajęła I miejsce. Podczas trzech etapów, z których ostatni polegał na rozmowie w języku angielskim przed komisją egzaminacyjną z Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Lang, Laura wykazała się ponadprzeciętną znajomością języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Konkurs organizowany jest przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 35 im. Noblistów Polskich STO już po raz dziesiąty, a nasza szkoła uczestniczy w nim od pierwszej edycji i po raz trzeci odnosi zwycięstwo.
Umieszczono: 24.06.2021 r., godz. 12.00