JESTEŚMY SZKOŁĄ PROMUJĄCĄ ZDROWIE

Certyfikat Lidera Innowacji Edukacji za udział w roku szkolnym 2012/2013 w największym innowacyjnym projekcie edukacyjnym współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii EDUSCIENCE”

ŚNIADANIE DAJE MOC - CERTYFIKAT DLA SZKOŁY

BRALIŚMY UDZIAŁ W PROGRAMIE CHARYTATYWNO-EKOLOGICZNYM "ZAKRĘTKI.INFO - POMAGAMY NIE TYLKO PRZYRODZIE ..."

BRALIŚMY UDZIAŁ W TRZYNASTEJ EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ "KOMPUTERY ZA TONERY"

UKOŃCZYLIŚMY TRZECIĄ EDYCJĘ PROGRAMU "NAUCZYCIELSKA AKADEMIA INTERNETOWA"

REALIZOWALIŚMY PROGRAM EDUKACYJNO-TERAPEUTYCZNY "ORTOGRAFFITI"

CERTYFIKAT POLSKIEGO TOWARZYSTWA DYSLEKSJI DLA SP7

W minionym roku szkolnym obecna klasa 3e pod opieką wychowawczyni p. Katarzyny Świrskiej realizowała podczas zajęć szkolnych metodę Ortograffiti.

ORTOGRAFFITI z Bratkiem to innowacyjny model postępowania terapeutycznego autorstwa Małgorzaty Rożyńskiej i Izabeli Mańkowskiej, który integruje działania nauczyciela, ucznia i rodzica w jeden spójny system. Metoda ta skutecznie pomaga dzieciom pokonać trudności w czytaniu i pisaniu w każdym wieku i na każdym etapie edukacyjnym.

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła kolejny raz zdobyła certyfikat Polskiego Towarzystwa Dysleksji za realizację w/w programu.

CERTYFIKAT

CERTYFIKAT ZA UDZIAŁ W KAMPANII "JA CZYTAM"

JESTEŚMY SZKOŁĄ Z KLASĄ!!!

JESTEŚMY SZKOŁĄ PRZYJAZNĄ DLA SZEŚCIOLATKA!!!

JESTEŚMY SZKOŁĄ PEŁNĄ ENERGII!!!

JESTEŚMY SZKOŁĄ ODKRYWCÓW TALENTÓW!!!

List gratulacyjny Ministra Edukacji Narodowej Pani Katarzyny Hall